Saldo bank - ar jis saugus?

Saldo bank - ar jis saugus?

Kas yra Saldo bankas?

Saldo finance bankas yra Lietuvos finansų įstaiga. Jis siūlo vartojimo paskolas, indėlių paskolas ir terminuotuosius indėlius. Saldo bankas teikia finansines paslaugas vartotojams ir mažoms bei vidutinėms įmonėms Lietuvoje. Įmonės sukurta pažangi paskolų sistema užtikrina atsakingą skolinimą ir remia verslo plėtrą tarptautiniu mastu. Bankas buvo įkurtas 2006 m. Lietuvoje. Jis taip pat turi filialą Helsinkyje, Suomijoje. Saldo paskola yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems skubiai reikia pinigų asmeniniams poreikiams tenkinti.

Saldo bankas - kaip jis veikia?

Jei norite gauti vartojimo Saldo paskolą, tereikia apsilankyti interneto svetainėje, pasirinkti sumą nuo 500 iki 3000 eurų ir tinkamą laikotarpį, kuris svyruoja nuo 12 iki 23 mėnesių. Tada reikės užpildyti paraišką, patvirtinti savo tapatybę, ir jei viskas gerai, pinigus į savo banko sąskaitą gausite iš karto.

Saldo bank - pagrindinė informacija

  • Paskolos suma: 500 EUR - 3000 EUR
  • Laikotarpis: nuo 12 iki 23 mėnesių
  • Palūkanų norma: nuo 9 % iki 18,96 %
  • Paskolos administravimo mokestis: nuo 3,95 Eur iki 4,95 Eur

Reikalavimai

  • Darbo stažas dabartinėje darbovietėje turi būti pakankamai ilgas;

  • Jūsų pajamos turėtų būti pakankamai didelės, kad užtikrintų įsipareigojimų grąžinimą;

  • Jau neturėtumėte turėti per daug finansinių įsipareigojimų;

  • Neturėtumėte būti registruotas duomenų bazėse, kuriose registruojami asmenys, nenorintys gauti vartojimo kredito

Saldo bank - ar jis saugus?

Taip, Saldo bankas yra oficialiai registruota finansų įstaiga. UAB Saldo bankas turi Europos centrinio banko licenciją ir yra reguliuojamas Lietuvos banko. Pranešimų apie sukčiavimą, susijusį su šia įstaiga, nėra.

Saldo finance kontaktai ir darbo laikas

Jei turite klausimų arba norite patikslinti informaciją, galite kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių el. paštu customerservice.lt@saldo.com, telefonu +37060445179 arba naudodamiesi pokalbių paslauga jų interneto svetainėje www.saldo.com.

Saldo atsiliepimai

Saldo turi normalių atsiliepimų internete. Pavyzdžiui, interneto svetainėje trustpilot.com Saldo vertinamas 3,9 balo iš 5. Žmonės patenkinti geru ir greitu aptarnavimu, klientų aptarnavimu ir geromis sąlygomis. Taip pat verta paminėti, kad daug suomių naudojasi Saldo paslaugomis ir yra gana patenkinti. Ar naudojotės Saldo paslaugomis? Papasakokite mums apie savo patirtį!

Atsiųsk savo apžvalgą
Šis straipsnis buvo atnaujintas gegužės 1 d 28 birželio 2023