Mano bankas - mažas bankas su didelėmis galimybėmis

Mano bankas - mažas bankas su didelėmis galimybėmis

Kas yra Mano bankas?

Mano bankas yra vienas mažiausių bankų Lietuvoje. AB Mano bankas anksčiau buvo didžiausia ir sėkmingiausia kredito unija Lietuvoje, vėliau gavo banko licenciją. Mano paskola buvo pirmasis produktas, kurį Mano bankas pristatė rinkai. Manolo bankas teikia vartojimo paskolas, paskolas atostogoms ir remontui, paskolas automobiliams ir studijoms, taip pat refinansavimo paskolas.

Mano bankas - pagrindinė informacija

Visos banko paskolos pradedamos nuo 500 EUR, didžiausia paskolos suma - 25 000 EUR, o terminai - nuo 3 iki 84 mėnesių. Palūkanų normos prasideda nuo 9 proc. per metus. Užstato ir draudimo nereikalaujama.

Mano bankas - kaip jis veikia?

Pirmiausia reikia pasirinkti paskolos sumą ir mokėjimo laikotarpį. Tada užpildykite paraišką atsakydami į įvairius klausimus ir įrašydami asmens duomenis. Kadangi Mano bankas nėra greitoji paskola, jame prašoma pateikti daugiau asmeninės informacijos. Prieš pildydami paraišką, pasiruoškite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jis jums bus reikalingas asmens tapatybei nustatyti. Jei Mano bankas pasiūlys jums tinkamą variantą, sutartį galėsite pasirašyti naudodamiesi išmaniuoju ID arba Mobiil-ID. Kitas sutarčių pasirašymo būdas - su DPD kurjeriu, kuris atvyks į jums patogią vietą ir patogiu laiku. Pinigus pervesime per 48 valandas nuo sutarties pasirašymo momento.

Galimas ir trečiasis būdas - atvykti į AB Mano bankas būstinę, esančią S. Moniuškos g. Moniuškos g. 27, Vilnius. Pinigus pervesime per 24 valandas nuo sutarties pasirašymo biure.

Mano bankas - pagrindiniai reikalavimai

Paskolos teikiamos asmenims nuo 21 iki 64 metų amžiaus, kurie gauna stabilias pajamas ir neturi įsiskolinimų kitoms kredito organizacijoms.

Minimalios pajamos paskolai gauti turi būti ne mažesnės kaip 350 eurų per mėnesį.

Dirbantieji pagal darbo sutartį dabartinėje darbovietėje turi gauti ne mažiau kaip 4 atlyginimus. Kai kurių rūšių veiklos atveju pajamos turi būti gaunamos ne trumpiau kaip 6 mėnesius.

Ar Mano bankas yra saugus?

Taip, Mano banko veikla yra visiškai teisėta ir legali. Mano bankas yra oficialiai įregistruotas Lietuvoje ir 2018 m. pirmasis Lietuvoje gavo specializuotą banko licenciją. Todėl galite nebijoti imti paskolą iš Mano banko - jie nėra sukčiai!

Mano bankas - kontaktai

Su Mano.bank galite susisiekti pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.30 iki 16.00 val. ir penktadieniais nuo 8.30 iki 15.00 val.

Telefonas: +370 5 240 9389

+370 615 14202

El. paštas: manopaskola@mano.bank

Mano bankas - atsiliepimai

Mano bankas turi gana gerą įvertinimą Google apžvalgoje - 4,3 iš 5. Tačiau negalima būti visiškai tikram, kad šis įvertinimas yra nešališkas. Visuose teigiamuose atsiliepimuose nėra jokių komentarų. Kai kurie žmonės skundžiasi, kad klientų aptarnavimo tarnyba dirba labai prastai, su ja sunku susisiekti, o į žinutes atsako labai retai. Bet kuriuo atveju prieš imdami paskolą turėtumėte atidžiai susipažinti su visomis sąlygomis ir detalėmis. Ar jau naudojotės Manos banko paslaugomis? Papasakokite mums apie savo patirtį!

Atsiųsk savo apžvalgą
Šis straipsnis buvo atnaujintas gegužės 1 d 10 liepos 2023