Kas yra Finbee?

Kas yra Finbee?

Kas yra Finbee?

Finbee yra 2015 m. įkurta tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platforma. Finbee.lt  leidžia ir skolintis, ir investuoti. Finbee siūlo vartojimo paskolas, greituosius kreditus, verslo paskolas ir dar daugiau. Galite investuoti ir į vartojimo, ir į verslo paskolas.

Finbee - kaip tai veikia?

Jei klientas nori pasiskolinti pinigų, procesas yra kuo paprastesnis ir labai patogus. Tereikia pasirinkti sumą, grąžinimo laikotarpį, užpildyti paraiškos formą, nurodant savo duomenis, pajamas ir kitą informaciją. Kai paraiška bus patvirtinta, Finbee.lt specialistai susisieks su Jumis telefonu ir suderins paskolos sąlygas - sumą, terminą ir palūkanas.

Jei norite investuoti, tereikia atlikti kelis veiksmus - patvirtinti savo tapatybę ir pervesti investicines lėšas į Finbee lt jums sukurtą sąskaitą. Galite pradėti investuoti vos 5 eurus ir pasirinkti, kam norite skolinti pinigus. Finbee suteiks kuo daugiau informacijos apie skolininkus, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą.

Finbee - pagrindinė informacija

  • Paskola nuo 300 iki 25 000 eurų
  • Nuo 1 iki 7 metų
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Metinė palūkanų norma nuo 7 %

Finbee - pagrindiniai reikalavimai

Kreiptis dėl paskolos arba investuoti į "Finbee" platformą galite, jei

  • turite banko sąskaitą Europos ekonominėje bendrijoje (EEE) veikiančiame banke;
  • esate vyresnis nei 18 metų;
  • turite galiojančią asmens tapatybės kortelę.     

Finbee kontaktai ir darbo valandos

Su įmone galite susisiekti telefonu arba el. paštu, o mūsų klientų aptarnavimo tarnyba atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Telefonas: +370 (5) 219 9529

El. paštas: privatiems@finbee.lt

Finbee dabro laikas: Finbee dirba darbo dienomis nuo 8 iki 19 val. ryto, šeštadienį - nuo 10 iki 16 val. vakaro, o sekmadienį - iki 15 val. vakaro.

Ar Finbee yra saugus?

Taip, bendrovė yra visiškai teisėta ir saugi. Įmonei suteikta licencija steigti elektroninius pinigus, kad būtų galima atskirti investuotojų ir Finbee lt lėšas, o klientų lėšos laikomos atskiroje banko depozitinėje sąskaitoje. Šią veiklą reguliuoja ir griežtai prižiūri Lietuvos bankas.

Finbee.lt  - atsiliepimai

Pasak sukčių patarėjo svetainės, Finbee.lt turi gerą pasitikėjimo reitingą. Įvertinimas "Google" apžvalgoje yra 3,1, o tai nėra daug. Kai kurie klientai komentuoja bendrovės profesionalumą ir greitį, tačiau kai kurie klientai nepatenkinti tuo, kad su bendrove sunku susisiekti.

Atsiųsk savo apžvalgą
Šis straipsnis buvo atnaujintas gegužės 1 d 26 gegužės 2024